Plašam smaidam nav vecuma ierobežojumu

Jauni zobi tikai 24 stundu laikā. pat ja situācija ir izmisīga

Daudzi pacienti vēršas zobārstniecības klīnikā tikai tad, kad viņiem ir lauzts zobs vai vairs nav neviena zoba. Joprojām nākas dzirdēt, ka daudzi pensijas vecuma cilvēki neapmeklē zobārstu tikai tāpēc, ka vairs negaida veselīgu un skaistu smaidu. Taču šo mītu lauž Jeronīms (vārds mainīts), kurš 73 gadu vecumā kreipėsi į odontologijos kliniką dėl dantų implantacijos. Bezmaksas konsultācijas laikā jam buvo atlikta kompiuterinė tomografija, kas parādīja, ka pacienta žokļa blīvums ir labs un piemērots implantu ievietošanai. Procedūras laikā tika ievietoti 2 implanti, un 4 mēnešus vēlāk pradėtas protezavimas. Pacientas pasirinko vanikėlius iš cirkonio keramikos, kas ne tikai izskatās kā dabiskie zobi, bet ir arī spēcīgi, estētiski, izturīgi un saderīgi ar cilvēka ķermeni.

Pēc ārstēšanas beigām Jeronimass bija ļoti apmierināts ar veiksmīgo ārstēšanas noslēgumu un pateicās visai Papadent komandai: “Es vēlos pateikties visiem Papadent klīnikas ārstiem par viņu prasmīgo palīdzību. Es saņēmu augstas kvalitātes implantus un protēzes. Viss personāls ir ļoti laipns un izpalīdzīgs un vienmēr sniedz nepieciešamo informāciju. Esmu īpaši pateicīgs ķirurgam un klīnikas vadītājam Tomasam Stumbrim. Viņš ir ne tikai labs speciālists, bet arī lielisks vadītājs – viņa vadītā klīnika sniedz ļoti kvalitatīvus pakalpojumus par saprātīgām cenām. Paldies.”

Zobu implantu ķirurgs gydytojas – odontologas Tomas Stumbrys norāda, ka gados vecāki pacienti bieži baidās, ka implanti nederēs, taču neatkarīgi no pacienta vecuma mums vissvarīgākais ir kaulu blīvums. Un vecums šeit nav vissvarīgākais faktors, tāpēc ļoti bieži pensijas vecuma pacientu kaulu struktūra ir piemērota implantācijai. Protams, ja kaula nav pietiekami daudz, pirms implantācijas ir iespējama kaula augmentācija, taču ārstēšana aizņem vairāk laika un izmaksā dārgāk, tāpēc mēs vienmēr cenšamies rast vislabāko finansiālo risinājumu.

Peržiūrėkite kitas sėkmės istorijas

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.