Zobu implanti visai mutei All-on-4®

Pilnas mutes zobu ALL-ON-4® implanti tikai 24 stundu laikā!

4.7 vērtējums, pamatojoties uz 104 Google atsauksmēm

Šomēnes pievilcīga cena par zobu implantiem visai mutei ar “All-on-4” akciju € 4500 € 3697!

 

Bezmaksas konsultācijas

 

All-on-4 - visi dantys ant 4 implantų

Jauni zobi un vispusīgs Jūsu stomatoloģisko problēmu risinājums – tikai 24 stundu laikā!

Atgriezieties pilnvērtīgā dzīvē, košļājot droši! Nevienam pat neradīsies aizdomas, ka Jūsu mutē ir zobu implanti.

 • Izvēloties specializēto implantācijas klīniku Papadent, iegūsi vismaz par 20% labāku cenu nekā Latvijā. Tas nozīmē, ka jūs ietaupāt naudu un vienlaikus saņemat kvalitatīvu pakalpojumu.
 • Sniegsim iespēju saņemt detalizētu attālināto konsultāciju no mājām, lai nebūtu jādodas uz Viļņu, lai novērtētu situāciju un saņemtu ārstēšanas plānu. Garantējam, ka saņemsiet profesionālu un kvalitatīvu konsultāciju, kas palīdzēs izlemt, vai mūsu klīnika ir piemērota Jūsu vajadzībām.
 • Klīnika Papadent ir līdere Lietuvā pilno žokļu implantu skaita ziņā. 2022 gadā mūsu ārsts Tomas Stumbrys ar all on4/6 sistēmu atjaunoja vairāk nekā 300 žokļus. Tas parāda mūsu pieredzi, kompetenci un spēju sniegt Jums kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus.
 • Mēs nodrošināsim pagaidu zobus tikai 24-48 stundu laikā. Tas nozīmē, ka rezultātus varēsiet baudīt uzreiz pēc implantācijas, un diskomforts tiks samazināts līdz minimumam.
  Mūsu klīnikas speciālisti pārvalda angļu un krievu valodu, tāpēc komunikācija būs raita.
  Viļņa atrodas tikai 300 km attālumā no Rīgas un tikai 180 km no Daugavpils, tāpēc mums ir ērti tur nokļūt un jums ar automašīnu. Mēs ticam, ka, izvēloties Papadent klīniku, Jūs saņemsiet ne tikai kvalitatīvus implantācijas pakalpojumus, bet arī pozitīvu pieredzi.

KAS IR ALL-ON-4 IMPLANTI?

24 stundas – tik vien ir vajadzīgs, lai aizstātu trūkstošos zobus ar četriem žoklī fiksētiem implantiem. Šī procedūra Jums ilgam laikam garantēs skaistu smaidu par īpaši pievilcīgu cenu. Stomatoloģijai pastāvīgi attīstoties, tiek izstrādātas arvien jaunas metodikas, kuras apvieno labu cenu, ārstēšanas efektivitāti un estētiskos rezultātus. Pateicoties šim progresam, no 2013. gada varam saviem pacientiem piedāvāt ALL-ON-4® (lat. visi uz četriem) tehnoloģiju, ar kuras palīdzību īpaši ātri un nesāpīgi tiek atjaunoti zaudētie zobi.

Ar šīs tehnoloģijas palīdzību atjaunotie zobi ir īpaši stabili, ļauj košļāt cietus produktus, tos nevar pazaudēt sportojot vai citu aktivitāšu laikā. Atšķirībā no protēzēm vai platēm, nav nepieciešama periodiska izņemšana, bet ēdot karstu vai aukstu ēdienu, zobi uz četriem implantiem dod iespēju ēdienu temperatūru un garšu sajust tā, it kā jums mutē būtu dabīgie zobi. Šī šobrīd ir progresīvākā zobu atjaunošanas tehnoloģija un to visbiežāk izmanto gadījumos, kad vairs nav palikuši īstie zobi, vai arī pacientu zobi ir tik sliktā stāvoklī, ka to ārstēšana nav iespējama, ir pārāk sarežģīta, ļoti ilgstoša vai arī ekonomiski nepamatota un neefektīva.

 • Zobu protēzes uz četriem žoklī ieskrūvētiem implantiem atgriezīs Jums vēlmi smaidīt!
 • Mūsu profesionālie pakalpojumi par adekvātu cenu Jums palīdzēs atkal priecāties par skaistu smaidu!
 • Košļājot vairs nebūs jābaidās, ka Jūsu protēzes kustas vai arī rodas nepatīkamas izjūtas, ēdot karstu vai aukstu ēdienu!
 • Jūsu visi jaunie zobi būs uz četriem implantiem un šādi fiksēti zobi Jums ļaus smaidīt bez bažām, sāpēm vai jebkāda cita protēžu izraisīta diskomforta!

zobu implanti visai mutei cenas

 

Pakalpojuma nosaukums Cena
Zobu implanti visai mutei 3697 €

 

All-on-4-implantacija-pries-operacija

All on 4

Visi dantų ant 4 imlan

ALL-ON-4 IMPLANTU PROCEDŪRAS VEIC

SALĪDZINĀJUMS AR CITIEM VEIDIEM

TRADICIONĀLIE IMPLANTI
 • 6–8 un pat vairāk implantu katrā žoklī, kas izraisa daudz nepatīkamu sajūtu un pagarina dzīšanas laiku pēc implantācijas procedūras.
 • Ievērojami augstāka cena nekā “All-on-4”, vienlaikus nenodrošinot taustāmi labāku kvalitāti vai funkcionalitāti.
 • 2–4 ķirurģiskās procedūras, kas pagarina laiku līdz iespējai pilnībā izmantot implantēto zobu funkcionalitāti.
 • Bieži vien nepieciešama kaula augmentācija (pieaudzēšana), kas var izraisīt specifiskas komplikācijas – augmentētās daļas infekciju, asiņošanu pieaudzēšanas vietā u.c.
 • Ilgstoša ārstēšana: līdz protezēšanas sākumam 3-12 mēneši.
ALL-ON-4®
 • Tikai četri implanti apakšžoklī un augšžoklī, kas samazina nepatīkamās izjūtas, ārstēšanas laiku un nevēlamu komplikāciju iespējamību.
 • Par 40–60 % zemāka cena, kas ļauj pacientam iegūt ievērojami labāku cenas-ieguvuma attiecību.
 • Jaunus zobus var fiksēt uz četriem pirmās procedūras laikā ievietotajiem implantiem jau pēc 6-24 stundām, kas nav iespējams, izmantojot tradicionālo metodi.
 • Nav nepieciešama kaula augmentācija (pieaudzēšana), jo maksimāli tiek izmantots esošais žoklis, implantus ievietojot nelielā leņķī.
 • Tikai viena ķirurģiskā procedūra (zobi tiek izrauti un implanti ievietoti vienas vizītes laikā).
IZŅEMAMĀS PROTĒZES
 • Neērtības, vairums pacientu izjūt pastāvīgas bažas par protēžu iespējamu izkrišanu vai kustēšanos.
 • Neefektīva košļāšana, kas ne tikai traucē izbaudīt iecienīto ēdienu, bet var arī traucēt gremošanas trakta funkcionēšanai.
 • Fonētiskas problēmas – zobi ir ļoti svarīgi labai dikcijai, bet ja protēzes nav fiksētas, tās ir biezākas, aizņem vairāk vietas mutē – ir traucēta dikcija.
 • Kaula dilšana (spiediena dēļ turpina atrofēties žokļa kauls), kas var izraisīt vēl lielākas stomatoloģiskās problēmas.
 • Blakus esošo, atlikušo zobu bojājumi – zobi, uz kuriem stiprinās izņemamās protēzes, neizbēgami ar laiku tiek zaudēti.

VAI MAN VAR VEIKT ALL-ON-4 IMPLANTĀCIJAS PROCEDŪRU?

ATBILDI UZ JAUTĀJUMU, VAI JUMS VAR VEIKT ALL-ON-4 PROTEZĒŠANU AR SPECIĀLAJIEM IMPLANTIEM, VARAT UZZINĀT PĒC KONSULTĀCIJAS AR STOMATOLOGU VAI ARĪ ĪSĀ KONSULTĀCIJĀ INTERNETĀ

ALL-ON-4® PROTEZĒŠANAS PROCESS

01.

KONSULTĀCIJA

Konsultācijas laikā izpētot datortomogrāfijas, intraorālās skenēšanas datus, detalizēti un profesionāli tiek izvērtēts žokļa stāvoklis un tiek izveidots Jums piemērotākais ārstēšanas plāns, kurā ir saskaņots Jūsu vēlamais rezultāts un pieņemama cena.

02.

PAGAIDU PLASTMASAS PROTĒZE

Pacienta vizītes laikā tiek izrauti protezēšanai nevajadzīgie zobi un izņemtas to saknes, žoklī tiek ievietoti implanti, bet 6-24 stundu laikā tiek izgatavota un uz 4 implantiem piestiprināta pagaidu plastmasas protēze, kuru izmanto dzīšanas periodā. Pagaidu protēzi rekomendē nomainīt pret pastāvīgo, kad pagājuši 6-9 mēneši no pirmās procedūras, lai gan gadījumos, kad nav finansiālu iespēju, šāda protēze bieži vien var kalpot pat vairākus gadus.

03.

CENA PAR ZOBU IMPLANTIEM VISAI MUTEI

Procedūras cena – 3697 EUR – lētākais ceļš no nīgras bezzobainas mutes uz laimīgu dzīvi ar platu smaidu un zobiem, kas izskatās kā īsti! Pat 95% pacientu var atjaunot zobus uz 4 implantiem bez kaula pieaudzēšanas, izmantojot pievilcīgo “All-on-4” implantu cenu.

04.

DIEGI

Diegi tiek izņemti pēc 7-10 dienām, kad pacienta audi un gļotādas ir pietiekoši sadzijuši. Ja situācija nav sarežģīta, tiek izmantoti šķīstošie diegi un tos izņemt nav nepieciešams.

05.

PASTĀVĪGĀ PROTEZĒŠANA PĒC 6-18 MĒNEŠIEM

Pastāvīgā protezēšana tiek veikta pēc 6-18 mēnešiem ar metāla plastmasas, metāla keramikas vai cirkonija zobiem, kuri nodrošina, lai par jauno smaidu varat priecāties ne vienu vien gadu.

7 IEMESLI IZVĒLĒTIES ALL-ON-4®

visi ant 4 implantų - rezultatas po - Papadent klinikoje
 • Varat iegūt skaistus zobus vien 1-2 dienu laikā – pat ja Jums ir teikuši, ka Jūsu žokļa struktūra standarta implantiem ir nepietiekama.
 • Gandrīz visos gadījumos garantēts rezultāts – 97% procedūru ir sekmīgas un uz 4 speciālajiem implantiem izveidotās protēzes samazina dzīšanas laiku un blakusparādību risku.
 • Visbiežāk nav nepieciešama ilgstoša un sāpīga kaula pieaudzēšanas procedūra. Pat 95% pacientu var atjaunot zobus uz 4 žoklī ievietotajiem implantiem bez kaula pieaudzēšanas.
 • Pēc dzīšanas laika, kas ilgst 6-18 mēnešus, tiek veikta protezēšana ar metāla, plastmasas vai keramiskajiem zobiem, kuri nodrošina stabilu košļāšanas funkciju un gremošanas trakta darbību.
 • Procedūra ir labi panesama, to var veikt 1,5-3 stundu laikā. Īsāka procedūra un anestēzija ir ne tikai ērtāka, bet arī ievērojami samazina komplikāciju risku.
 • Procedūra piemērota un to var veikt arī diabēta pacientiem un pacientiem, kuriem diagnosticēta osteoporoze, lai gan parasti cilvēkiem, kas sirgst ar šīm slimībām, zobu implantu ievietošana (īpaši ja nepieciešama kaulu pieaudzēšana) nav iespējama.
 • Izmantojot mūsu klīnikas piedāvāto īpaši pievilcīgo cenu, Jūs ietaupīsiet 40-50% līdzekļu, salīdzinot ar to, kas būtu nepieciešami, izvēloties ierastos implantus un kaula pieaudzēšanu.

Reģistrējieties bezmaksas konsultācijai par implantācijas un protezēšanas iespējām!

*Ir papildu nosacījumi.

Bezmaksas konsultācija

Piezvaniet mums jau šodien!
+370 699 999 11
Rakstiet e-pastā!
info@dantugydytojas.lt

Jauns smaids par sagremojamu cenu vien 24 stundās!
Zobu implanti visai mutei tikai par € 3697!
Īstu zobu sajūta un nekāda diskomforta!

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Par ārstēšanu var maksāt arī pa daļām.

Pārbaudīt savu maksātspēju un noslēgt līzinga līgumu varat uz vietas klīnikā!


VIDEO PAR ALL-ON-4® METODIKAS IZMANTOŠANU PACIENTAM

MŪSU JAUNĀKIE DARBI

ALL-ON-4® PROTĒŽU TIPI

ALL-ON-4® PAGAIDU PROTĒZE

Pagaidu zobu protēze, kuru uzliek 24 stundu laikā pēc implantācijas, izgatavota no akrila un pītas stieples vai arī izgriezta no izturīgas plastmasas. Tā ir lieliski piemērota periodā, kamēr implanti stabili sadzīst, taču kad pārgājis gļotādas pietūkums un smaganas atkāpušās, pagaidu protēzi ļoti vēlams, bet vairumā gadījumu – pat nepieciešams nomainīt pret pastāvīgo protēzi.

To darīt ieteicams, kad pagājuši 6-9 mēneši pēc implantācijas. Mūsdienīgas protēzes tiek izgatavotas no tādiem materiāliem, kas ir izturīgi un ilgmūžīgi, nodrošina normālu košļāšanas funkciju un izskatās patiešām estētiski.

PRIEKŠROCĪBAS:

 • Ievieto 24 stundu laikā pēc implantācijas, tādēļ jau nākamajā dienā varat demonstrēt skaistu un pievilcīgu smaidu un izbaudīt Jūsu iecienītākos ēdienus.
 • Zobu krāsa, lielums un forma izskatās dabīgi, kas ir svarīgi dabiska un pievilcīga estētiskā izskata nodrošināšanai.

TRŪKUMI:

 • Protēze ir paredzēta pagaidu lietošanai. Tā izgatavota īsākam kalpošanas laikam, tādēļ ar laiku var ieplīst vai nolūzt.
 • Neideāls sakodums un dizains, kuru var nākties koriģēt papildus.
 • Parādās protēzes porainība, var mainīties krāsa. Ja izrauts daudz zobu, tad nosēžoties smaganām var parādīties spraugas starp gļotādu un protēzi.
 • Mehāniskā garantija protēzei tiek dota tikai 6 mēnešiem (lai gan vairums šādu protēžu kalpo 3 gadus un vairāk), bet ar šo periodu vajadzētu pietikt līdz pastāvīgās protēzes uzlikšanai.

PROTĒZE AR METĀLA KARKASU UN AKRILA ZOBIEM

Šī protēze ir pietiekoši ilgmūžīga un izturīga, jo tās pamatu veido iekšējais metāla karkass, kurš nav redzams un neietekmē estētisko izskatu, bet zobi ir no akrila, pielāgoti pacienta izskatam.

Salīdzinot ar pagaidu protēzi, tas ir ievērojami uzlabots variants, tiek izgatavots pakāpeniski laboratorijā, var izvēlēties praktiski jebkādu zobu krāsu, formu un lielumu.

PRIEKŠROCĪBAS:

 • Estētiska – nodrošina dabiska izskata pievilcīgu smaidu.
 • Viegli labojama – pat ja pilnībā zaudējat mākslīgo zobu, stomatologs var uz esošā karkasa uzmontēt jaunu zobu.

TRŪKUMI:

 • Vidēji pēc 5-8 gadiem, atkarībā no pacienta ieradumiem un anatomiskā stāvokļa, akrila zobus vajadzēs nomainīt vai atjaunot, jo tie nolietojas.
 • Apmēram 5% pacientu 5 gadu laikā akrila zobi var nolūzt un apmēram 80% šo pacientu ir vīrieši. Lūzumus salabot ir salīdzinoši viegli, bet nepieciešams protēzi noņemt no nosūtīt labošanai uz zobu tehniķu laboratoriju. Saprotams, ka tas var izraisīt neērtības, ja dzīvojat citā pilsētā vai ārzemēs. 

  *skat. attēlu nr. 1

 • Salīdzinot ar alternatīvām, stipri vairāk uzkrājas aplikums, tādēļ var mainīties krāsa vai pakāpeniski zust virsmas spīdums, īpaši smēķētājiem.
 • Garantija akrila daļai – 1 gads.
 • Mutē vajag vismaz 15 mm, ko ne vienmēr iespējams sasniegt vai arī tas ne vienmēr ir estētiski. Ja vietas ir mazāk, ievērojami pieaug protēzes lūzumu risks.

  *skat. attēlu nr. 2

01.
02.

PROTĒZE AR METĀLA KARKASU UN KERAMIKAS PĀRKLĀJUMU

Protēze tiek izgatavota, pārklājot metāla karkasu ar keramikas slāni, kura krāsa atbilst īsto zobu krāsai. Šādas protēzes labi izskatās, nemaz nenolietojas, ir lētākas nekā cirkonija keramikas protēzes, taču tās nav gaismu caurlaidīgas, tādēļ ne vienmēr izskatās pietiekoši dabīgas. Bieži vien keramikas apdare var arī nolūzt un labošana, atšķirībā no akrila protēzēm, ir ievērojami sarežģītāka.

Šāda protēze tiek izgatavota, ja ir mazāka nekā 12 mm vertikālā atstarpe. Metāla keramikas protēze tiek izgatavota laboratorijā, kur precīzi tiek replicētas dabīgo zobu formas, krāsa un lielums, taču ar savām estētiskajām un fizikālajām īpašībām šāda tipa protēze ir par pakāpi zemāk nekā cirkonija keramika.

PRIEKŠROCĪBAS:

 • Ilgmūžīga zobu protēze – noturīga pret nolietojumu pie normāla košļāšanas procesa.
 • Tiek dota 2 gadu klīnikas garantija protēzei, bet piedaloties “Mutes higiēnas programmā” garantija tiek pagarināta vēl par 1 gadu.
 • Protēze ir pārklāta ar keramiku, tādēļ uz tās neuzkrājas aplikums kā akrila protēzei.
 • Nenolietojas – izturīgāks virsmas pārklājums nodrošina noturību pret sīkiem bojājumiem, kas rodas košļājot ēdienu vai tīrot zobus.
 • Lētāka nekā cirkonija keramikas protēze, kas ir svarīgi tiem, kas meklē labāko cenas un ieguvumu attiecību.
 • Izskatās dabiski – nodrošina pievilcīgu, agrāko izskatu atgādinošu smaidu.
 • Vajag mazāk vietas, var izgatavot ļoti plānu.

TRŪKUMI:

 • Nav gaismu caurlaidīga, protēze nav caurspīdīga, tādēļ mazāk estētiska.
 • Diezgan bieži sastopami apdares lūzumi, to nosaka keramiskā materiāla specifika.
 • Sarežģīta labošana, tādēļ var nākties gaidīt, kamēr noņemtā protēze tiek salabota.
 • Abrazīva, tādēļ ātrāk dilst pretēja žokļa zobi.

PROTĒZE AR CIRKONIJA KARKASU UN KERAMIKAS APDARI

Cirkonija keramikas protēze ir ļoti estētiska un izturīga, tā tiek izgatavota no cirkonija oksīda, kurš tiek izgriezts ar datorizētas iekārtas palīdzību, līdz ar to karkass ir viendabīgs bloks.

Protezējot zobus, estētika ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, tādēļ izvēloties cirkonija keramikas tiltu, varēsiet būt droši, ka mākslīgie zobi izskatīsies patiešām dabiski.

Salīdzinot ar metāla keramiku, cirkonija protēze ir baltā krāsā un tā ir gaismu caurlaidoša. Ja zobu protēzes tiek fiksētas uz implantiem, protēzes saskaras ar smaganām, tādēļ svarīgi ir arī tas, lai protēžu materiāls neizraisītu alerģisku reakciju. Cirkonija keramiku organisms pieņem kā dabīgu materiālu, tādēļ tā neizraisa nekādu diskomfortu un mutē nav jūtama specifiska garša. Cirkonija keramikas protēze būs lieliska izvēle pacientiem, kas vēlas estētisku, ilgmūžīgu izskatu un izturīgu konstrukciju.

PRIEKŠROCĪBAS:

 • Vislabākā skaistuma un izturības kombinācija – karkass un zobi tek izgatavoti no viena vienlaidus materiāla.
 • Vairums pacientu saka, ka šī tipa protēzes izraisītās sajūtas visvairāk atgādina paša īstos zobus.
 • Tiek dota 2 gadu klīnikas garantija protēzei, bet piedaloties “Mutes higiēnas programmā” garantija tiek pagarināta vēl par 1 gadu.
 • Protēze ir pārklāta ar keramiku, spīdīga, estētiska.
 • Gaismu caurlaidīga, kas mākslīgajiem zobiem ļauj izskatīties daudz dabiskāk.
 • Bioinerta, neizraisa alerģisku reakciju vai nepatīkamas sajūtas mutē.
 • Mazāk uzkrājas aplikums, nemaina krāsu pat ilgstoši lietojot.

TRŪKUMI:

 • Dārgāka par metāla keramikas protēzi, un tas var nebūt pievilcīgi pacientiem, kuriem cena ir svarīgākais kritērijs.

B.U.J. – PACIENTU BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Ja trūkst tikai viena zoba, ir iespējami vairāki zoba atjaunošanas veidi, kuriem nereti nākas noslīpēt blakus esošos zobus. Savukārt zobu implantāciju var veikt pat tad, ja mutē zobu vairs nav vispār. Šādos gadījumos izvēles var būt tikai divas – izņemamās protēzes vai arī zobu implanti, un pēdējai izvēlei ir daudz vairāk priekšrocību. Implants Jums kalpos vismaz 10-20 gadus, tādēļ izvēlei jābūt atbildīgai. Mūsu klīnikas ārsts vienmēr piedāvās tieši Jums piemērotāko implantu, ņemot vērā Jūsu žokļa kaula struktūru, plānoto protezēšanas veidu un nodrošinās, ka cena būs atbilstoša sasniegtajai kvalitātei.

Uz 4 implantiem izveidotā protēze pacientam nodrošinās ne tikai stabilitātes, izturības sajūtu, salīdzinot ar agrāk problemātisko situāciju, bet svarīgākais – nodrošinās kvalitatīvu košļāšanas funkciju. Tā kā zobu implanti tiek ieskrūvēti žokļa kaulā, košļājot radītais fiziskais spiediens tiek pārnests uz kaula struktūru – košļāšana notiek kā ierasta fizioloģiska darbība, nodrošinot žokļa kaula funkcionalitāti. Uz 4 speciālajiem implantiem piestiprinātā protēze nodrošina gan fizisku, gan psiholoģisku komfortu – pacients var ēst tā, it kā tie būtu viņa īstie zobi, bet pati protēze izskatās estētiski un dabiski. Turklāt tā nevar vienkārši izkrist, kā tas reizēm gadās, izmantojot izņemamās zobu konstrukcijas, jo protēze pie implantiem tiek fiksēta, to pieskrūvējot.

Protēze, kas stiprinās uz 4 implantiem, neskaras pie aukslējām, tādēļ neizraisa nelabuma vai vemšanas refleksu. Tradicionālās izņemamās zobu protēzes – plates, ja vien tās nepietur implanti, balstās pret gļotādu. Tādā gadījumā košļāšanas izraisītais spiediens tiek pārnests nevis uz žokļa kaulu, bet smaganām, kas ne tikai veicina kaula atrofēšanos, bet arī neļauj pienācīgi sagremot ēdienu un pacientam var nākties atteikties no agrāk varbūt iecienītiem, bet vairs nesagremojamiem produktiem savā uzturā.

Procedūra tiek veikta vietējā anestēzijā, nodrošinot maksimāli iespējamu pacienta komfortu. Pēcoperācijas periodā, kad audiem jāsadzīst, var būt nepatīkamas izjūtas, taču ārsts izrakstīs pretsāpju medikamentus, kas palīdzēs novērst sāpes šajā periodā.

Sākotnējā implantācijas procedūra ilgst apmēram 2 stundas. Pēc 6-24 stundām uz 4 žoklī ieskrūvētajiem implantiem tiek uzlikta pagaidu zobu protēze. Pēc 3-9 mēnešiem, kad implanti ir sadzijuši un pacients adaptējies pie pagaidu protēzes, tiek izgatavota pastāvīgā protēze.

Pirmās procedūras laikā ārsts ieskrūvēs četrus “All-on-4” implantus un uz tiem piestiprinās ērtu un izturīgu pagaidu zobu protēzi, ar kuras palīdzību varēsiet sakošļāt ēdienu un demonstrēt skaistu smaidu. Kad dzīšanas process būs sekmīgi beidzies, uz tiem pašiem četriem implantiem tiks piestiprināta pastāvīgā protēze. Pateicoties vienkāršajam ārstēšanas procesam, visas implantācijas procedūras var veikt vienas vizītes laikā.

Zobu implantācija ir ļoti populāra procedūra, taču to tomēr nevar veikt pilnīgi visiem. Zobu implantācija tiek veikta jebkāda vecuma cilvēkiem un tas nozīmē, ka to var veikt gan 60, gan 95 gadu vecumā. Tomēr jāuzsver, ka implantācijas veikšanai nepieciešams pilnībā izveidojies žokļa kauls, tādēļ pacientiem, kas jaunāki par 16-17 gadiem, ieteicams izvēlēties citus zobu atjaunošanas veidus. Zobu implantācija pēc būtības ir neliela operācija, taču atsevišķos gadījumos to veikt nevar. Zobu implanti netiek ievietoti grūtniecības laikā, arī ja pacients vispār netīra zobus, sirgst ar onkoloģiskajām slimībām un viņam tiek piemērota ķīmijterapija vai apstarošana, ja lieto noteiktus bisfosfonātu grupas medikamentus pret osteoporozi, taču pēc šī perioda beigām vairumā gadījumu implantācijas procedūra kļūst iespējama. Kontrindikācija var būt arī imūnsistēmas darbības traucējumi, alerģija pret implantācijas procedūras laikā izmantojamajiem materiāliem, slikti kontrolējams cukura diabēts. Akūtas infekcijas un sistēmiskas slimības arī ir nesavietojamas ar implantāciju, taču pēc to izārstēšanas zobu protezēšana, izmantojot “All-on-4” metodi, ir iespējama.

Trīs posmu pieeja

Šim implantācijas veidam patiešām ir vairākas priekšrocības, jo tiek nodrošināta droša implanta piestiprināšana, tas netiek noslogots, tas izmaksā mazāk finansiāli, jo netiek ražots pagaidu zoba kronis. Tomēr šī metode ir piemērota galvenokārt molāriem. Ja kauls ir stabils un implantācijas laikā redzams, ka arī implants ir stingri vītņots, tad uzreiz uz implanta tiek uzlikta gļotādu veidojošā ārstnieciskā galviņa un izvairās no implanta atvēršanas procedūras.