Smaidīt – sev vai citiem?

Aldona - veiksmes stāsts par visiem zobiem uz četriem implantiem

Šefpavāre Aldona ilgu laiku sevi mānīja, atkārtojot: “Kāpēc Holivudas smaids, ja to nevar redzēt?”. Tā kā viņas zobu stāvoklis pasliktinājās, viņa sāka novērot arvien biežāk un biežāk atkārtojošās gremošanas problēmas un gingivītu. Reiz viņa sūdzējās savai meitai Amerikā, kura nopēla māti par to, ka tā ilgi aizņem tik daudz laika. Turklāt viņa negaidīja, kad māte rīkosies, bet sarunājās ar draugiem Viļņā un lūdza ieteikumus.

Nepagāja pat divas nedēļas pēc sarunas ar meitu, un Aldona ieradās zobārstniecības klīnikā PAPADENT, lai veiktu sākotnējo pārbaudi. Šīs vizītes laikā tika nolemts:

Atlikušo zobu izņemšana augšžoklī un apakšžoklī;
piemērot All-on-4 metodi.

Plānveida operācijas laikā anestēzijā tika ievietoti 4 implanti katrā augšžoklī un apakšžoklī un uzstādīta pagaidu protēze.

Pēc kāda laika, atkal pēc meitas mudinājuma, Aldona nolēma izvēlēties cirkonija bāzētu pastāvīgo pilno protēzi. Viņa bija apmierināta ar formu, komfortu, krāsu un estētiku. Viņa arī jokoja, ka tagad viņai nebūs kauns apciemot meitu Amerikā.

Mēs atgādinām, ka smaids un veseli zobi ir domāti jums, nevis citiem. Tāpēc vairs negaidiet un sazinieties ar mums. PAPADENT zobārstniecības speciālisti ir gatavi palīdzēt.

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.