Datortomogrāfija

Datortomogrāfija ir viena no precīzākajām diagnostikas metodēm, ko izmanto zobārstniecībā. Mūsu klīnikā datortomogrāfiju un panorāmas fotoattēlu veic ar vienu no modernākajām radioloģiskās diagnostikas iekārtām Hyperion X5 3D. Radioloģiskie izmeklējumi ir nepieciešami ārstēšanas plāna sagatavošanai pirms implantācijas, sinusa liftinga un kaulu pārstādīšanas operācijām, jo tie nodrošina virtuālus pacienta sejas, žokļa zonas, sakņu lūzumu un kaulu lūzumu attēlus. CT skenēšana nodrošina mutes dobuma un apkārtējo audu trīsdimensiju (3D) attēlu, un to ieteicams veikt pacientiem pirms ķirurģiskas operācijas, lai precīzi plānotu ārstēšanu un novērtētu kaula stāvokli, tā biezumu un analizētu to visu trīs plaknēs.

  • Žokļa datortomogrāfija (3D foto) maksā 80 € – pakalpojums tiek veikts ar vismodernāko aparātu, kas parāda visus mazākos defektus un ļauj sastādīt un īstenot kvalitatīvu ārstēšanas plānu.
  • 3D zobu fotoattēli tiek uzņemti mūsu klīnikā – jūsu ērtībai tos var uzņemt mūsu zobārstniecības klīnikā Viļņā.

Datortomogrāfijas priekšrocības, izmantojot Hyperion X5 3D radioloģiskās diagnostikas iekārtu:

  • Droši. Šī rentgena starojuma starojums ir daudz mazāks nekā vidējais starojums, ko izstaro citas radioloģiskās diagnostikas iekārtas. Ar četriem izvēles redzes laukiem un ātru pacienta mutes skenēšanu starojuma iedarbība ir minimāla. Vienlaikus tiek iegūts augstas izšķirtspējas attēls, ko var analizēt dažādos griezumos, tādējādi novēršot nepieciešamību veikt vairākus skenējumus, tādējādi ietaupot laiku un izmaksas.
  • Ātri. Uzlabotā plānošanas un datortomogrāfijas skenēšanas programmatūra ļauj izplānot visu ārstēšanu, un, izmantojot programmatūrā ievietotos implantus, var redzēt, kā viss izskatīsies pēc procedūras. Pati datortomogrāfijas skenēšana aizņem līdz 15 sekundēm, tāpēc, pirms pacientam ir laiks kustēties, mutes dobuma un zobu attēls jau ir uzņemts.
  • Optimāli. Datortometrijas izmērs un veids tiek izvēlēts katrā gadījumā atsevišķi, ņemot vērā ārstēšanas plānu. Atkarībā no pacienta mutes dobuma stāvokļa tiek veikta viena žokļa, divu žokļu, universālā, bērna žokļa vai augstas izšķirtspējas skenēšana, attiecīgi iegūstot attēlu, kura izmērs ir no 10 cm x 8 cm līdz 5 cm x 5 cm. Jūsu zobārsts izvēlēsies jums vispiemērotāko datortomogrāfijas izmērus, pamatojoties uz jūsu mutes dobuma un zobu stāvokli.
  • Tas ir pareizi. Trīsdimensiju datortomogrāfija nodrošina skaidrāku attēlu 75 mkm attālumā, ko izmanto endodontijā sakņu kanālu ārstēšanā. CT skenēšana ļauj novērtēt zoba un tā audu stāvokli no visiem leņķiem, novēršot visus izkropļojumus. Precīzi mērījumi ļauj izvairīties no neprecizitātēm implantu un citu ķirurģisku procedūru laikā, kā arī izvairīties no nervu un asinsvadu un deguna blakusdobumu bojājumiem.
  • Operatīvs. Pēc pacienta pieprasījuma datortomogrāfijas skenējumus var ierakstīt CD, DVD, USB un citos datora datu nesējos vai nosūtīt pa e-pastu. Visi skenējumi tiek saglabāti arī mūsu klīnikas datubāzē.

CT skenējumu var ierakstīt datu nesējā vai saglabāt Papadent zobārstniecības klīnikā. Žokļa 3D attēls sniegs detalizētu informāciju par kaulu stāvokli, to blīvumu, platumu un augstumu. 3D zobu fotoattēls sniegs jums detalizētu ārstēšanas plānu, pēc kura vadīs jūsu procedūras. Salīdzinot ar panorāmas zobu attēlu, datortomogrāfija parāda visu attēlu 3D formātā, novērtē svarīgas anatomiskas struktūras un sniedz daudz vairāk informācijas implantu ievietošanai un citām procedūrām.

 

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai:

  • Max. file size: 5 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.