Estētiskās restaurācijas

ESTĒTISKĀS RESTAURĀCIJAS. CENA TIKAI NO 99 €!

Nebaidieties būt skaisti. Neļaujiet, lai zobu defekti sabojā jūsu pievilcību. Estētiski nevainojami, veseli zobi mainīs jūsu pašsajūtu un to, kā cilvēki jūs redz. Runājot par Jūsu smaida estētiku, svarīga ir katra detaļa: zobu krāsa, zobu taisnums, zobu forma, zobu līnijas simetrija, aizpildītās zobu spraugas utt.

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAS

Reģistrējieties konsultācijai par kosmētisko plombēšanu

Mēs piedāvājam bezmaksas sākotnējo konsultāciju un iespēju ātri apmeklēt! 869-999-911
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Estētiskās zobu plombas zobārstniecībā papadent veic:

MŪSU JAUNĀKIE DARBI

Kādas ir jūsu smaida problēmas?

Estētiskās restaurācijas var veikt arī tad, ja pacienta zobi ir bojāti ar kariesu, krāsas maiņu, nodilumu vai šķembām. Ļoti bieži estētiskās plombas izvēlas arī tad, ja ir jāaizpilda sprauga starp zobiem vai ja zobu stāvoklis vai krāsa vienkārši nav apmierinoša. Ir ļoti svarīgi atzīmēt, ka estētiskās plombas nevar veikt, ja ir bojāta zoba sakne, praktiski trūkst kroņa audu vai ja bojājums ir dziļi zem smaganām. Šādos gadījumos ir ieteicamas zobu protēzes. Ārkārtīgi sarežģītās situācijās var veikt pat visa žokļa protezēšanu, izmantojot ALL-ON-4 (visi zobi uz 4 implantiem) metodi.

 

 • Zobu krāsas izmaiņas: dzelteni zobi, brūni zobi,
  tumši zobi.
 • Priekšējo zobu izliekuma izliekums.
 • Nodiluši, saskrāpēti, salauzti zobi.
 • Zobu kariess.
 • Neestētiskas spraugas starp zobiem.
 • Citas problēmas.

KOSMĒTISKO PLOMBU IZMAKSAS
Mēs piedāvājam ļoti pievilcīgas kosmētisko plombu cenas atkarībā no individuālās situācijas: formas, krāsas, audu stāvokļa, atrašanās vietas mutē utt. Piemēram, priekšējiem zobiem ir jāpievērš daudz lielāka uzmanība nekā molāriem, vienkārši tāpēc, ka priekšējiem zobiem nepieciešama perfekta estētika. Var būt saistītas problēmas, kas ietekmēs kosmētiskās plombēšanas galīgās izmaksas.
 
ŠOMĒNES – CENAS NO 99 €!
Zvaniet tagad +370 699 99911
Visas PAPADENT zobārstniecības klīnikas cenas ir norādītas mūsu cenrādī.

Skatiet mūsu estētisko pildījumu darbu piemērus

KATALOGS

Iepazīstieties ar mūsu estētiku

Blīvēšanas darbu piemēri

KĀ MĒS STRĀDĀJAM?

 • Mēs izmantojam minimāli invazīvas un maksimāli audus saudzējošas estētiskās plombēšanas metodes.
 • Kad vien iespējams, mēs cenšamies ievērot principu “viena vieta vienā reizē”.
 • Mēs garantējam precīzas kvalitātes estētisko pildījumu materiālus.
  “Gaenial”, “Estelite” u. c.
 • Mēs esam elastīgi: mēs strādājam jums ērtā laikā.
  par vispieejamākajām cenām
 • Palīdzēt pacientam atslābināties, lai procedūra neaizņemtu pārāk daudz laika.
  plombēšanas laikā varat skatīties videoklipus vai filmas.

 

Šomēnes – cenas no 99 €!

Zvaniet tagad pa tālruni 8 699 999911

PAPILDU INFORMĀCIJA UN PADOMI

Uzdodiet jautājumu savam ārstam

Estētiskās restaurācijas nav tikai skaistuma jautājums.

 • Bojāti un neārstēti zobi sāk bojāties. Ja bojāto zobu emalja kļūst neaizsargāta, tiek stimulēti nervu kanāli, un zobi kļūst jutīgi un sāpīgi.
 • Skarto zobu jutīgums neļauj bez sāpēm lietot aukstus, karstus, saldus, skābus un skābus ēdienus un dzērienus.
 • Bojāti un neārstēti zobi ir uzņēmīgi pret baktērijām, kas var izraisīt dažādas slimības.
 • Neatjaunoti zobu audos daudz ātrāk veidojas dobumi (“caurumi”), kas izraisa zobu sāpes un slimības.

PAPADENT estētiskā plombējuma eksperti labos jūsu zobu defektus pēc iespējas īsākā laikā un parūpēsies par visu kopumu – nevainojami izskatīgu smaidu.

Personāls

Cik ilgs ir kosmētiskās plombēšanas laiks?

Kosmētiskās plombēšanas ilgums ir atkarīgs no plombējamo zobu skaita. Piemēram, ja jāplombē 4-6 zobi, tas var ilgt no piecām līdz septiņām stundām. Estētiskās plombēšanas ilgumu nosaka tas, cik stipri zobi ir bojāti, un dažkārt ir nepieciešami pat divi apmeklējumi klīnikā.
Pēc 2-4 nedēļām pēc estētiskās plombēšanas ir ieteicama atkārtota konsultācija ar zobārstu, lai viņš vai viņa varētu veikt apskati, novērtēt plombēšanas materiāla formu, krāsu un adhēziju. Lai nodrošinātu noturīgus estētisko plombējumu rezultātus, zobārstu ieteicams apmeklēt reizi gadā, lai veiktu pulēšanu un minimālas korekcijas.

Šādi aizpildīti zobi nezaudē savu estētisko izskatu 8 līdz 10 gadus. Pēdējā laikā arvien vairāk pacientu izvēlas estētiskās plombas, jo tās ir izdevīgas cenas un kvalitātes ziņā, jo plombas izskatās dabiski, nepieciešamas tikai 1 līdz 2 vizītes, un estētisko plombu izmaksas ir patiešām zemas.
Baudiet savu jauno smaidu pēc estētiskās plombēšanas, taču ir svarīgi zināt: ja plomba tika ievietota starp zobiem, kādu laiku var būt grūtāk izrunāt noteiktas skaņas, taču pēc dažām dienām Jūs pieradīsiet un atkal varēsiet normāli runāt. Pēc kosmētiskās plombas ievietošanas var rasties zobu jutīgums un smaganu sāpes, taču šie simptomi izzūd dažu dienu laikā. Vairumā gadījumu adaptācijas periods ilgst līdz pāris nedēļām, ļoti reti ilgāk.

Estētiskās restaurācijas: kas vēl jāzina

Lai novērtētu, vai jūsu kosmētiskās zobu problēmas var atrisināt ar kosmētisko restaurāciju, ir nepieciešama konsultācija. Gadījumos, kad zobu bojājumi ir pārāk smagi, var būt nepieciešama estētiskā restaurācija ar keramikas finieriem vai pilniem bezmetāla keramikas kroņiem. Lai panāktu labāku estētisko rezultātu, dažkārt pirms ārstēšanas ieteicams veikt zobu balināšanu. Pēc šīs procedūras nepieciešams 10-14 dienu pārtraukums. Gadījumos, kad zobus nepieciešams pagarināt un būtiski pārveidot, pirms estētiskās restaurācijas dažkārt tiek noņemti zobu nospiedumi un topošās restaurācijas attēls tiek atveidots vaska tehnikā uz ģipša modeļa. Tādējādi tiek iegūts nākotnes rezultāta priekšstats.

Estētiski restaurētu zobu kopšana. Tiešās estētiskās restaurācijas var nodrošināt veselīgu un skaistu smaidu daudzus gadus, taču ir jāievēro ārsta norādījumi par personīgo mutes dobuma higiēnu, jāizvairās no ļoti cieta ēdiena un kaitīgiem ieradumiem, piemēram, nagu graušanas, pildspalvu, zīmuļu un nagu turēšanas starp atjaunotajiem zobiem. Lai atjaunotie zobi un zobu audi saglabātu ilgstošu spīdumu, ieteicams nelietot agresīvas balinošas zobu pastas un vismaz reizi gadā apmeklēt konsultāciju par zobu labošanu. Estētiski plombēto zobu kopšana un profesionāla mutes dobuma higiēna ir tāda pati kā dabiskajiem zobiem; ir svarīgi tos rūpīgi tīrīt ar zobu birsti, zobu pastu, starpzobu diegu un mutes skalojamo līdzekli. Svarīgi atzīmēt, ka profesionāla mutes dobuma higiēna jāveic reizi 6 mēnešos, lai jūs ilgi varētu priecāties par skaistu un estētisku smaidu.

Ja vēlaties baudīt ilgnoturīgu rezultātu – zobu finiera, plānas keramikas plāksnītes var mainīt, atjaunot zobu formu, krāsu, izmēru un paslēpt nelīdzenumus.

Ja vēlaties baudīt ilgstošu rezultātu

Zobu finieri – plānas keramikas plāksnītes – var mainīt zobu formu, krāsu un izmēru, kā arī paslēpt nelīdzenumus. ZOBU FINIERI NO 397 €

Biežāk uzdotie jautājumi par kosmētiskajām restaurācijām

Estētiskās plombēšanas procedūras laikā tiek atjaunota zoba anatomiskā struktūra un izvēlēta ideālā forma, krāsa, virziens un izmērs. Šo zobu atjaunošanas metodi var izmantot dažādos gadījumos: ja zobu audi ir zuduši noteiktu iemeslu dēļ, ja pacients nav apmierināts ar krāsu, ja mērķis ir aizpildīt spraugas starp zobiem utt. Procedūru var veikt jebkura vecuma pacientiem. Ir ļoti svarīgi, lai process tiktu veikts pēc iespējas agrāk, t. i., kad zobu audu zudums ir neliels. Tas novērš citas problēmas.

 • Estētisks un dabisks izskats

Jūs varat būt pārliecināts, ka pēc estētiskās restaurācijas jūs vēlēsieties smaidīt pēc iespējas biežāk un plašāk, jo jūsu izskats būs ārkārtīgi estētisks un, pats galvenais, dabisks. Aplūkojiet kosmētisko plombējumu galeriju pirms un pēc un pārliecinieties par lieliskajiem rezultātiem, ko var sasniegt: https://www.dantugydytojas.lt/pries-ir-po/estetinis-plombavimo-galerija/.

 • Procedūra, kas visvairāk saudzē zobu audus

Vēl viena laba ziņa ir tā, ka plombas ir visvairāk audus saudzējoša procedūra.

 • Drošība

Šajā procesā tiek izmantoti droši materiāli, kurus cilvēka organisms labi panes.

 • Ātrums

Ideāls risinājums tiem, kas nevēlas pavadīt daudz laika zobārsta kabinetā. Viena zoba plombēšana aizņem aptuveni vienu stundu.

 • Komforts procedūras laikā un pēc tās

Vēl viens svarīgs novērojums ir tas, ka estētiskā plombējuma laikā un pēc tā pacients nejutīs nekādas nepatīkamas sajūtas.