PACIENTU ATSAUKSMES

Vadim

Laba un profesionāla komanda. Visi padarītie darbi tika veikti kā solīts – visaugstākajā kvalitātē.

test-quates

Valērijs

Ļoti laba klīnika, viss darbs tika veikts augstā līmenī - 10 no 10. Personāls ir īsti profesionāļi. Es biju ļoti apmierināts ar cenu un kvalitāti.

test-quates

Rita

Esmu ļoti priecīga, ka esmu atklājusi zobārstniecības klīniku "Papadent", kur apmeklēju jau daudzus gadus, un šajā laikā man ir veiktas dažādas procedūras, sākot ar zobu implantāciju, zobu labošanu un mutes higiēnu. Nāc uz šo klīniku un zini, ka nejutīsi nekādas sāpes. Paldies "Papadent" ārstiem, īpaši Sigutei Vitkūnienei par profesionalitāti, atbildību un rūpēm par kvalitatīvām konsultācijām - uz jautājumiem par viņu kompetenci vienmēr tiek atbildēts. Ir ļoti patīkami un labi zināt, ka viņu uzņēmums strādā ar modernām iekārtām, kas ļauj detalizētāk noskaidrot radušās problēmas, kuras tiek ātri, kvalitatīvi un profesionāli risinātas, kā arī tiek piedāvāti vairāki ārstēšanas ceļi. Šī klīnika ir attaisnojusi visas manas cerības. Paldies, ka esat šeit!

test-quates

Valdemāra

Viss ir ļoti labi. Man nav sūdzību. Ir prieks apmeklēt šādus speciālistus.

test-quates

Julius

Pakalpojums tika sniegts profesionāli - ārste strādā atbildīgi un pārzina savu darbu. Liels paldies par skaisto smaidu. Personāls ir izpalīdzīgs un saprotošs. Cenas varētu būt nedaudz zemākas, bet tāds ir tirgus.

test-quates

Vida

Esmu ļoti pateicīga visiem klīnikas darbiniekiem par viņu sirsnīgo rūpes par mani.

Liels paldies dr. Od. Tomasam Stumbrim un manai ārstējošajai ārstei Juditai Karužienei par profesionāli saudzīgu un uzmanīgu attieksmi.

test-quates

Justine

Lielisks ārsts, patīkama komunikācija, visu skaidri paskaidroja. Ārsts bija ļoti uzmanīgs, rūpīgs un ļoti saudzīgs. Man plombēja zobu, plomba izskatās ļoti dabiski. Noteikti atgriezīšos šajā klīnikā pie Dr. Sigutes!

test-quates

Augusts

Liels paldies šai klīnikai par jaunu dzīvi, par iespēju smaidīt, par lielisko zobu sajūtu.

test-quates

Natālija

Esmu apmierināts ar ārstu darbu. Paldies par skaisto smaidu.

test-quates

Franc

Klīnika strādā labi. Vienmēr brīdina par ierašanos. Ārste strādā tiešām profesionāli un visu izskaidro saprotamos vārdos. Darba kvalitāte ļoti laba, serviss izcils. Priecājos, ka pieteicos šajā klīnikā.

test-quates

Raminta

Esmu ļoti apmierināts ar gala rezultātu. Ārsts pārspēja manas cerības. Vizītes ir ļoti patīkamas, sirsnīgas, un darbs ir ļoti rūpīgs. Paldies par pacietību darbā ar mani.

test-quates

Ona

Ļoti priecājos, būdama šīs klīnikas paciente, jo, tajā ienākot, rodas sajūta, ka esi gaidīts. Šajā klīnikā operācijas tiek veiktas bez sāpēm. Pēc implanta ievietošanas operācijas nav nepieciešams lietot pretsāpju zāles. Tas ir kaut kas neiedomājams. Turpmākās attiecības ar personālu ir brīnišķīgas. Klīnikas vadītājs, Toms Stumbris (Tomas Stumbrys), ļoti profesionāli veic implantu ievietošanu, kas pacientam ļauj sajusties tā, it kā viņš būtu pabijis nākotnē – atpūties un labā garastāvoklī. Veiksmi visam kolektīvam un milzīgs paldies.

test-quates

Germantas

Pēc ilgiem meklējumiem mēs izvēlējāmies šo klīniku, un esam ļoti apmierināti. Komanda ir brīnišķīga, visi ir ļoti izpalīdzīgi un laipni, un katram pacientam tiek pievērsta īpaša uzmanība. Ārsta Tomasa Stumbra darbs pārspēja visas cerības, viņš ir īsts savas jomas profesionālis.

test-quates

Elizabete

Liels paldies brīnišķīgajam un draudzīgajam klīnikas personālam par viņu sirsnību, mīlestību pret savu darbu, profesionalitāti un augsto apkalpošanas līmeni!!!! Jūs esat fantastiski!!!

Liels paldies klīnikas vadītājam un īstam medicīnas profesionālim Tomasam Stumbrim, kurš atdeva man smaidu!!!

Perfekti "orķestrēts" darbs, kurā katra jūsu kustība un vārds iedarbojas nomierinoši un rada labsajūtu un drošības sajūtu. Paldies.

test-quates

Andrius

Nuo pat 2016m. gruodžio 14d. (implantavimas, traukimas, protezų nuėmimas) jokių priekaištų nei gydytojams, nei personalui. Patinka ir jie, ir klinika apskritai.

test-quates

Dovile

Mans brīnišķīgais smaids, kuru ieguvu apmeklējot šo klīniku, mani priecē ik uz soļa un līdz pat šim brīdim par to nespēju vien beigt sajūsmināties. Milzīgs paldies visam brīnišķīgajam „Papadent” kolektīvam, īpaši ārstam Tomam Stumbrim (Tomas Stumbrys) un Juditai Karužienei (Judita Karužienė), par ļoti rūpīgu, atbildīgu un kvalitatīvu darbu. Kaut arī veseli, daži mani priekšzobi bija sašķēlušies, mainījuši krāsu. Ārste Judita pāris dienu laikā pilnībā transformēja manu smaidu: ievietojot astoņus venīrus (plāksnītes). Viņa ne tikai tehniski veica darbu, bet arī ieteica, izvēlējās labāko variantu. Klīnikas „Papadent” speciālisti, kuru pakalpojumus izmantoju jau vairākus gadus, man izārstēja bailes no odontoloģijas kabineta. Tagad vienmēr esmu pārliecināta, ka savu zobu veselību uzticu labākajiem un godprātīgākajiem speciālistiem.  Ar venīrām (plāksnītēm) sakārtot priekšzobus – viens no maniem labākajiem lēmumiem dzīvē. Tā ir investīcija, kuras rezultātus redzu katru dienu, lai kur arī atrastos. Tas ir kas vairāk nekā tikai estētika un skaitums: uzticēšanās, laba pašsajūta un vēlme smaidīt visur un vienmēr. Šodien nožēloju tikai vienu – kad tam nenobriedu agrāk.

test-quates

Lilija

Doktora Toma zelta rokas! Esmu tik priecīga, ka atkal varu smaidīt plaši! Liels paldies Tomam un visai lieliskajai komandai par tik lielisko rezultātu.

test-quates

Valdas

Paldies visiem ārstiem un klīnikas personālam par lielisko un kulturālo apkalpošanu un atjaunoto smaidu. Bija vērts nobraukt visus tos kilometrus, lai atkal varētu pasmaidīt un būt pārliecinātam!

test-quates

Diana

Sirsnīgi pateicos visai komandai, dakterim Tomasam, Jūratei. Zelta rokas, optimisms un labs garastāvoklis ir tas, kas mani dziedināja. Paldies! Tagad varu smaidīt, zobi ir kā man, paldies!

test-quates

Donata

Pateicos ārstei Jūratei un visam personālam par sniegtajiem pakalpojumiem un veiktajām procedūrām. Es novēlu jums panākumus jūsu darbā!

test-quates

Šarūnas

Paldies Tomijam un brīnišķīgajai Jolantai par nevainojamām procedūrām un lielisko apmācību par zobu aprūpi.

test-quates

Valērijs

Paldies visiem klīnikas ārstiem par profesionālu apkalpošanu un patīkamu komunikāciju!

test-quates

Edgars

Profesionāli brīnišķīgs ārsts ar nereālu atmiņu!

test-quates

Saulius

Paldies, Toms, par jūsu labo darbu. Es jau 12 gadus apmeklēju šo iestādi un vienmēr aizeju no tās ar smaidu. Veiksmi!

test-quates

Milda

Esmu sajūsmā par jūsu sirsnīgo darbu un modernajām tehnoloģijām. Jūsu uzmanība pret cilvēkiem ir liels ieguldījums pacientu labsajūtā. Veiksmi jūsu darbā! Paldies.

test-quates

Birutė

Vēlos pateikties Dr. Dariusam par nesāpīgu un ātru atvadu no mana 8. zoba. PALDIES JUMS! Es noteikti ieteiktu viņu saviem draugiem!

test-quates

Giedrius

Es apmeklēju Dr. Tomasu kopš 2007. gada, un katrs viņa klīnikas apmeklējums atstāj patīkamu iespaidu. Esmu ļoti apmierināta ar viņa darbu. Pirms 6 gadiem ievietotais implants darbojas perfekti, es pat aizmirstu, ka tas nav mans zobs.

test-quates

Kajetana

Neraugoties uz manu sirmo vecumu, man vienā reizē tika izņemti bojātie zobi, tajā pašā dienā tika ielikti 4 implanti un protēze, bez zobiem man nebija jāpaliek ne dienas, un tagad es priecājos par saviem jaunajiem cirkonija keramikas zobiem. Esmu ļoti pārsteigts par klīnikas personāla darbu, cieņu pret pacientu un siltajām darba attiecībām. Novēlu viņiem veiksmi katrā darba stundā un brīvajā dienā.

test-quates

Michael

Liels paldies visiem klīnikas darbiniekiem, jūs esat īsti profesionāļi. Bija prieks jūs apmeklēt. Vēlreiz paldies Tomam, Darijam un laipnajai Jolantai. Uz tikšanos nākamreiz!

test-quates

Genādijs

Paldies Dr. Jolantai Ružģienei par periodonta slimību izārstēšanu un Dr. Tomasam Stumbrim par jauno tiltu uz maniem bezcerīgajiem zobiem, atkal jūtos kā jaunībā! Jūs veicat lielisku darbu

test-quates

Laima

Mehrere Jahre lang kämpfte ich mit einer unbequemen herausnehmbaren Prothese, die nicht im Mund bleiben wollte. Mehrere medizinische Einrichtungen sagten mir, dass es aufgrund des schlechten Zustands des Knochens nicht möglich sei, Implantate einzusetzen. Aber der Arzt. T. Stumbrys gab mir die Lebensfreude zurück, und noch am selben Tag, an dem er die Implantate setzte und die alte Platte befestigte, konnte ich wieder kauen, und drei Monate später hatte ich wunderschöne neue Zähne. Ich wollte wieder lächeln!

test-quates

Pēteris

Esmu ļoti pateicīga Dr. Tomam par radošo zobu labošanu pirms dažiem gadiem. Viņš izlaboja to, kas bija nepareizi darīts kopš 1961. gada. Visi rezultāti ir nemainīgi labi. Es ieteiktu dr. Tomu Stumbri kā profesijas bruņinieku.

test-quates

Valė

Paldies visam izcilajam personālam, kas ir uzticīgi savai profesijai un izstaro siltumu un mieru. Īpaši pateicīgs esmu Tomasam Stumbrim par sarežģīto pilnas mutes implantāciju. Es atkal varu smaidīt un dāvāt smaidus citiem, kas man ļoti pietrūkst, īpaši Lietuvā. Vēlos novēlēt jums un visai jūsu komandai vislielāko veiksmi. Labas veselības un spēka jums!

test-quates

Adelia

Esmu sajūsmā par modernajām tehnoloģijām, un esmu ļoti pateicīga ārstiem Tomasam Stumbrim, Jūratei Ilonienei un visai klīnikas komandai! Pakalpojumi bija nevainojami, un rezultāti - izcili!

test-quates

Fausta

Es izskatījos kā cits cilvēks, mani jaunie zobi mani ir tik ļoti mainījuši! Esmu ļoti pateicīga dakteriem Tomasam Stumbrim, Darijam Jasiulevičam un lieliskajai komandai. Paldies! Un drīz uz tikšanos! Zita no ASV, Minesotas

test-quates

Oļegs

Es esmu ļoti apmierināts, nav sāpju, es varēju ēst uzreiz, esmu ļoti laimīgs un pateicīgs. Zelta personāls, visi ļoti draudzīgi. Visi zina, ko dara, visi ir ļoti labā noskaņojumā.

test-quates

Česlava

Mēs esam ļoti priecīgi, ka atkal varam smaidīt kopā. Esam pateicīgi par nevainojamo darbu un kvalitatīvo apkalpošanu. Liels paldies dr. T. Stumbrim un visai jūsu komandai! Danutė un Česlovas Srėbaliai - Klaipēda

test-quates

Ben

Es lepojos un priecājos par cienījamā ārsta T. Stumbra darbu. Pateicoties viņam, es varu smaidīt ar pilnu muti zobu un, protams, ēst daudz, nevis kā krokodils norijot, bet labi košļājot un baudot. Bet pats svarīgākais, ka es varu dalīties savā smaidā ar cilvēkiem ne tikai Svētā Patrika dienā, bet arī Sv. Es varu dāvināt smaidus ne tikai Ziemassvētkos, bet katru dienu, kas man tagad ir kā svētki!!! Es esmu ļoti, ļoti pateicīga visai komandai!

test-quates

Vilija

Paldies par jūsu sirsnīgo darbu!

test-quates

Andrius

Lielisks serviss, kvalitatīvs serviss. Vienmēr sazinās ar mani pa tālruni pirmajā dienā, precizē apmeklējuma detaļas.

test-quates

Marija

PAPADENT zobārstniecības klīnikā strādā profesionālākie zobārstniecības speciālisti.

test-quates

Simona

Papadent komanda atstāja ļoti labu iespaidu: ārsts Tomass Stumbris ir ļoti profesionāls, interesējas par inovācijām zobārstniecības jomā un veiksmīgi ievieš tās praksē, kā arī ir ļoti sirsnīgs cilvēks. Komanda strādā kā pulkstenis - katrs darbinieks pārzina savu darbu un dara to atbildīgi. Esmu ļoti priecīga, ka izvēlējos šo klīniku. Paldies PAPADENT kolektīvam par iespēju smaidīt un priecāties par dzīvi, jo dzīve ir ļoti uzlabojusies.

test-quates

Stefānija

Patīkams ārsts, profesionāls serviss. Esmu apmierināts, paldies.

test-quates

Bronislav

Esmu ļoti apmierināts ar ārsta darbu. Personāls ir lielisks, tāpat kā klīnika. Es ieteiktu jūs draugiem un paziņām.

test-quates

Katerina

Sirsnīgs paldies Dr. Tomam (zelta rokas un profesionāli pārsteidzošs SUPER ārsts) par veiksmīgo All-on-4 žokļa implantāciju un zobu protezēšanu. Paldies visai komandai par profesionalitāti, patīkamo komunikāciju, pakalpojumiem un procedūrām (man pat pietrūkst :))). Esmu bezgalīgi pateicīga par savu jauno skaisto smaidu ? Profesionāls darbs, nekādu sāpju un zobi kā savi. Iesaku!

test-quates

Anel

Vēl joprojām ir grūti noticēt, ka man ir jauni zobi un tik skaists smaids. Droši vien būs nepieciešams laiks, lai pie tā pierastu. Bet es jūtos patiešām labi. Šķiet, ka ir piepildījies mans lielākais sapnis. Es vēlos pateikties savam zobārstam. Es vēlos pateikties doktoram Tomam un visai komandai par to, ka viņi man atgrieza smaidīšanas prieku un dzīvesprieku.

test-quates

Tatjana

Esmu sirsnīgi pateicīgs visai Papadent komandai, īpaši Tomasam Stumbrim un Jolantai Ružgienei, par profesionālo un perfekto darbu. Tā kā man bija daudz problēmu, manas vizītes ilga gandrīz gadu. Viņi izrauza manus zobus, noņēma nervus no kanāliem, uzstādīja kroņus utt. Tāpēc, ņemot vērā šo pieredzi, varu teikt, ka klīnikā strādā tikai profesionāli speciālisti, kuri perfekti pārzina savu darbu un vienmēr ir laipni pret klientiem. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Implantētie zobi ir kā dabiskie zobi, tie nodrošina emocionālu komfortu un jaunības sajūtu, pašapziņu un iespēju baudīt aktīvu, pilnvērtīgu dzīvi. Liels paldies par kvalitatīvu darbu.

test-quates

Sun

Ļoti sirsnīgs PALDIES Dr. Tomasam Stumbrim par iespēju piedalīties šajā projektā, pētījumā un zobu ielikšanu. Labi padarīts darbs. Brīnišķīgi! Es atkal varu smaidīt. Man vairs nav jāsedz mute ar roku, es varu ēst bez bailēm un komunicēt ar cilvēkiem ar labu smaidu. Jaunie zobi, ko VOS ielika vienā dienā, mani ir ļoti mainījuši. Ļoti liels PALDIES. Es esmu Jums ļoti pateicīga. Man vēl mazliet pietrūkst līdz pilnīgai laimei ar augšžokli, bet ceru, ka ar laiku viss izdosies. Liels paldies, dakter. Esmu viņai ļoti pateicīga par sniegtajiem pakalpojumiem un procedūrām. PALDIES VISAI JŪSU KOMANDAI. Liels paldies klīnikas administratorei AGNEI par sirsnīgo un laipno uzņemšanu. Paldies.

test-quates

Germantas

Iespējams, jaukākā zobārstniecības klīnika, ko esmu apmeklējis ? Un liels paldies ārstam Mindaugam Vaičiūnam un viņa asistentam par profesionalitāti un laipno komunikāciju.

test-quates

Artūras

Ilgus gadus es staigāju ar izņemamu daļēju protēzi, un mani zobi pamazām kustējās, līdz sāka izkrist, un galu galā man palika tikai daži. Esmu ārkārtīgi pateicīgs Dr. Tomasam Stumbrim par smaidu, par kādu sapņoju, un par atgūto pašapziņu. Zobi tika izņemti, ielikti implanti un zobi tika salikti kopā negaidīti ātri. Es ļoti lepojos ar rezultātiem. Paldies par operativitāti, paldies, ka devāt man iespēju atkal smaidīt!

test-quates

Kornēlija

Vēlos izteikt vissirsnīgāko pateicību klīnikas vadītājam Dr. Tomasam Stumbrim un visai komandai. Pateicoties viņiem, jau gadu jūtos lieliski, varu plaši smaidīt un normāli ēst. Šeit ir lieliski speciālisti, vienmēr valda labs noskaņojums un sirsnīga komunikācija. Visu to labāko jums!

test-quates

Karina

Vēlos izteikt pateicību klīnikai un tās personālam, taču vēlos izvairīties no banālas un banālas pateicības, kas vājinātu tās nozīmi. Jo šī klīnika un cilvēki, kas tajā strādā, patiešām lauž stereotipu par parastu, privātu klīniku, kur prioritāte ir nauda, tēls un citi būtībā sveši momenti, kas aizēno klīnikas būtību. Tajā galu galā tiek sniegts medicīnisks pakalpojums, turklāt ļoti delikātā jomā. Protams, šī nav labdarības organizācija, un pakalpojums ir maksas, taču vislielākais prieks ir redzēt, kad maksa ir pelnīta. Tāpēc saku ļoti sirsnīgu un patiesi pamatotu PALDIES par profesionalitāti, kas neaizēno cilvēcību.

test-quates

Dalia

Tomai! Paldies jums un komandai par labi padarīto darbu. Satriecošs!! Es atkal varu smaidīt. Tikai vienas dienas laikā mani zobi tika aizstāti ar implantiem un protezēšanu. Vēlreiz paldies par uzticības iedvesmošanu!

test-quates

Jeronimas

Sirsnīgs paldies Zobārstniecības klīnikai Papadent un personālam par kvalitatīvi un rūpīgi veikto darbu, kā arī par labo un mājīgo atmosfēru klīnikā. Pēc tam, kad slimības dēļ zaudēju zobus, Papadent klīnikā saņēmu ātru un nevainojamu palīdzību. Man ielika visus zobu implantus, un procedūra man neradīja ne diskomfortu, ne sāpes. Priecājos, ka dziedināšanas process mani nenovirzīja no ikdienas aktivitātēm un darba, un iesaku ikvienam, kas steidzas, nodot savu smaidu Papadent zobārstu rokās. Tagad es atkal varu priecāties par veselīgu un dabisku smaidu. Paldies.

test-quates

Valentina

Liels paldies par jaunajiem, baltajiem un ļoti skaistajiem zobiem! Paldies par profesionalitāti un labi padarīto darbu. Paldies arī asistentiem. Es gribu atgriezties šeit!!

test-quates

Žana

Kas notika? Tu esi tik atdzimis! Šādus komentārus es saņēmu pēc vizītes jūsu klīnikā. Lūk, PAPADENT ārsta Toma un viņa komandas veiktie brīnumi. Paldies jums!

test-quates

Tadas

Vēlos pateikties visiem Papadent klīnikas ārstiem par viņu prasmīgo palīdzību. Es saņēmu augstas kvalitātes implantu un protēžu ievietošanu. Viss personāls ir ļoti laipns un izpalīdzīgs un vienmēr sniedz nepieciešamo informāciju. Esmu īpaši pateicīgs ķirurgam un klīnikas vadītājam Tomasam Stumbrim. Viņš ir ne tikai labs speciālists, bet arī lielisks vadītājs - viņa vadītā klīnika sniedz ļoti kvalitatīvus pakalpojumus par saprātīgām cenām. Paldies.

test-quates

`

Esmu ļoti apmierināta un pateicīga visam personālam par manu jauno skaisto smaidu!!! Veiksmi darbā!

test-quates

Deimante

Savu zobu profesionālu aprūpi un ārstēšanu uzticēju Dr. Tomasam Stumbrim. Es pie viņa apmeklēju jau aptuveni desmit gadus. Esmu ļoti apmierināta ar viņa sirsnīgo un kvalitatīvo darbu, un man ir veselīgi un skaisti zobi. Zobārstniecības klīnikas apmeklējums ir bez stresa, un ikvienam tiek pievērsta īpaša uzmanība. Ir profesionāla ārstu komanda, patīkama apkalpošana, silta un mājīga atmosfēra. Es atradu to, ko meklēju.

test-quates