Vēsture bez smaida nav iedvesmojoša

Taksometra šoferis Tadas, apmeklējot zobārstniecības klīniku PAPADENT, pārsteidza ar savu harizmu un talantu stāstīt aizraujošus stāstus. Pēc vairāk nekā 20 gadiem uz galvaspilsētas ceļiem viņš jokoja, ka viņam ir pietiekami daudz neaizmirstamu atmiņu, lai izdotu grāmatu.

Tomēr pēdējos gados Tadasu ir nomocījuši neizskatīgi zobi. Lai gan klienti biežāk dzirdēja viņa balsi un smieklus nekā seju, tas viņu netraucēja. Redzot, ka mutē paliek arvien mazāk zobu, un uzklausījis dažādus veiksmes stāstus par implantiem, viņš nolēma vērsties pie speciālistiem.

Sievas mudināts izvēlēties klīniku PAPADENT, viņš nolēma pierakstīties uz konsultāciju. Konsultācijas laikā viņam tika piedāvāts noņemt atlikušos 8 augšējos un 8 apakšējos zobus. Tika izvēlēta arī All-on-4 metode.

Procedūras laikā tika ievietoti 5 implanti augšžoklī un 4 apakšžoklī.

Dažus gadus vēlāk taksometra šoferis Tadas nolēma nomainīt savu pagaidu zobu tiltu pret cirkonija tiltu. Lai gan pa šo laiku viņš nebija izdevis grāmatu, viņš bija vēl jo vairāk iepriecināts, jo tagad varēja plaši smaidīt, neuztraucoties par to, vai kāds pasažieris viņu pamanīs.

Vai jūtaties neērti par savu zobu slikto stāvokli? Reģistrējieties, nāciet un ļaujiet mums novērst šo šķērsli!

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.