Tikai 24 stundas, bet jūsu smaids ir ievērojami mainījies

Paciente Vilhelma vispirms vēlējās atjaunot apakšējo zobu loku., tad pasirinko implantaciją pagal “All-on-4” metodiką. Dr. Tomass Stumbris noņēma atlikušos nepiemērotos zobus, ielika 4 implantus un zobu tehniķis 24 stundu laikā laboratorijā izgatavoja jaunu fiksēto protēzi. Pēc vairāk nekā 1 gada, izmantojot to pašu metodi, tika atjaunots pacienta augšžoklis. Lai gan pacientam nebija pietiekamu līdzekļu augšžokļa implantam, tačiau ji pasinaudojo galimybe gydytis išsimokėtinai.

 

Vilhelma V., nedaudz vairāk kā mēnesi pēc otrās implantācijas, dalās savā pateicībā: “Paldies visam brīnišķīgajam kolektīvam, kas ar aizrautību strādā savā profesijā un izstaro siltumu un mieru. Esmu īpaši pateicīga Tomasam Stumbrim par sarežģīto implantāciju ar pilnu muti. Es atkal varu smaidīt un dāvāt smaidus citiem, kas man ļoti trūkst, īpaši Lietuvā. Vēlos novēlēt jums un visai jūsu komandai vislielāko veiksmi. Labas veselības un spēka!”

Papadent zobārsti ne tikai piešķīra pacienta smaidam skaistu estētisku izskatu, bet arī atjaunoja viņas spēju košļāt un atkal baudīt ēdienu. “Kad paciente ieradās klīnikā, viņas zobi un mute bija patiešām sliktā stāvoklī, taču pēc augšējās un apakšējās protēzes salīdzināšanas tika nolemts vispirms implantēt apakšējo protēzi. Tomēr, laikam ritot, paciente saprata, ka ir ļoti labi, ja viņai ir fiksēta protēze, kas neizkritīs no mutes, tāpēc viņa nebaidījās un sāka ārstēšanu uz nomaksu. Protams, tagad viņa maksā ikmēneša iemaksas par skaistu smaidu, taču tagad viņa var baudīt pilnvērtīgu dzīvi un smaidīt visiem apkārtējiem katru dienu. Es domāju, ka viņas dzīves kvalitāte ir mainījusies par 180 grādiem. Mēs kopā ar pacienti esam laimīgi.”

Vairāk veiksmes stāstu: https://www.dantugydytojas.lt/sekmes-istorijos/

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.