Izklaides pasaule un žilbinošs smaids iet roku rokā.

Darbs izklaides un pasākumu biznesā prasa ne tikai radošumu, izdomu un nebeidzamas idejas, bet arī lielisku smaidu. Komunikācija ar dažādiem cilvēkiem, nepārtraukta atrašanās uzmanības centrā, uzstāšanās plašā auditorijā – tā ir šajā jomā strādājošo cilvēku ikdiena, un pievilcīgs smaids var palīdzēt pārvarēt šos izaicinājumus. Donāts ir viens no tiem laimīgajiem, kas strādā šajā jomā un ik dienu dāvā smaidus citiem.

Tomēr, laikam ejot, viņa zobu stāvoklis un estētiskais izskats pasliktinājās, un dienu skaits bez smaida pieauga. Reti sastopamais smaids varētu radīt tēlu par garlaicīgu cilvēku, kuram nepatīk strādāt izklaides jomā, taču tas arī bija pretrunā ar Arasa patieso būtību, kurš patiesībā bija optimistisks, enerģijas un interesantu ideju pilns cilvēks. Pastāvīgā steiga noveda pie nesabalansēta un neatbilstoša uztura, kas tikai saasināja viņa zobu problēmas, līdz kādu dienu kļuva skaidrs, ka nepieciešamas pārmaiņas.

Došanās uz Papadent zobārstniecības klīniku bija pozitīvu pārmaiņu sākums. Lai gan pacientam bija tikai daži zobi, pēc datortomogrāfijas izmeklējuma viņš drīz vien uzzināja labas ziņas: kaulu bija pietiekami daudz, lai atjaunotu viņa smaidu tikai vienas dienas laikā.

Tika nolemts izmantot All – on – 4 metode un implantācija abām žokļa daļām. Kā norāda zobārsts Tomas Stumbrys, Šī procedūra ir ideāls risinājums pacientiem, kuri ir zaudējuši lielāko daļu zobu, bet vēlas ātri, ar minimālu laika patēriņu atjaunot savu smaidu un iespēju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Nav noslēpums, ka scenāriju izdomāšana ir daļa no Arasa darba, tāpēc viņš joko, ka ir radījis arī dažādus scenārijus, lai gan ne tos labākos, lai atjaunotu savu smaidu. Viņš bija pārliecināts, ka lielā trūkstošo zobu skaita un atlikušo zobu izmisīgā stāvokļa dēļ smaidu ātri atjaunot nebūs iespējams un pats ārstēšanas process sagādās daudz neērtību.

Tikai vienas dienas laikā pacientam tika izņemti nederīgie zobi un to saknes, un katrs žoklis tika ievietots vītnē 4 implantai bei uždėti estetiški, diskomforto nesukeliantys, fiksuoti protezai. Darbs izklaides un pasākumu organizēšanas nozarē ir arī no otras puses – no darba nevar aiziet uz dienu, tāpēc vīrietis ir īpaši gandarīts, ka šī inovatīvā procedūra neradīja lielas neērtības, neaizņēma daudz laika un ļāva viņam nākamajā dienā dzīvot savu dzīvi kā parasti.

Šodien Donāts vēlas pateikties profesionāļiem, kuri zina un mīl savu darbu, ne tikai par visaugstāko pakalpojumu kvalitāti, bet arī par uzmanību, vērtīgiem padomiem un elastību apmeklējumu plānošanā – ārstiem Tomam Stumbrim, Justei Vaištaraitei un asistentei Jolitai Viduto. Vīrietis joko, ka ir tikai likumsakarīgi, ka, atnākot pie viņa, cilvēki sagaida īstus svētkus (galu galā svētku radīšana un piepildīšana ir Aros mērķis), taču viņš noteikti nav gaidījis, ka arī zobārstniecības klīnikas apmeklējumi būs kā svētki. Nekādas spriedzes, diskomforta, baiļu vai nepatīkamu pārsteigumu – tikai precīzs, iepriekš plānots un rūpīgi veikts darbs, profesionāli padomi un, protams, vislabākās emocijas, kas rodas, redzot galarezultātu. Tas viss nodrošināja vislabāko pieredzi Arasam kā klīnikas pacientam, tāpēc šodien rekomenduoja rinktis Papadent visiems, kas vēlas labākos rezultātus.

Rašyti komentarus

TRŪKSTA DANTŲ? PAPADENT VISUOMET JUMS PADĖS REGISTRUOKITĖS NAUJIENLAIŠKIUI

The form you have selected does not exist.